Planetarium


NIEBO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Planetarium BAJKONUR to niezwykłe miejsce – najnowocześniejszy w Polsce cyfrowy projektor pozwala spojrzeć w rozgwieżdżone niebo oglądane w pogodną noc. Ani chmury ani miejskie światła nie przeszkodzą Ci w obserwacjach.

Planetarium pobudza wyobraźnię – wejście pod kopułę Planetarium to początek niezwykłej podróży po Wszechświecie. Realistyczny obraz i naturalny dźwięk przeniosą Cię do świata astronomii. Pobyt pod kopułą Planetarium to fantastyczna przygoda.

Poznasz kosmos – poznasz Marsa, pozostawisz ślady butów na powierzchni Księżyca, dotkniesz pierścieni Saturna, poznasz rodzinę księżyców Jowisza.

Będziesz badaczem – odkryjesz tajemnice Ziemi i Kosmosu. Poszukasz życia na innych Planetach.

Poczujesz smak przygody – polecisz do odległych mgławic, gdzie rodzą się i umierają gwiazdy.

Wszechstronne możliwości – multimedialny seans bez problemu trafi do pokoleń dzieci, młodzieży i osób dorosłych wychowanych w dobie komputerów i Internetu.

Innowacyjne narzędzia – wrażenia przebywania na otwartej przestrzeni, jaką daje kilkumetrowa kopuła, nie da się zastąpić żadnym, nawet najlepszym podręcznikiem.

Znamy się na rzeczy – zajęcia, seanse na żywo prowadzi astronom z wykształcenia i zamiłowania, człowiek z prawdziwą pasją i bogatą wiedzą.

Przyjeżdżamy do Was – nie musicie sami organizować wyjazdy. Dojedziemy wszędzie.

Sami wybieracie termin – dogodny dla Was i Waszych podopiecznych.

– seans przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
– seans przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej
– seans przeznaczony dla uczniów gimnazjum
– seans przeznaczony dla uczniów szkół średnich oraz widzów dorosłych

 

W celu rezerwacji dogodnego terminu seansu prosimy się kontaktować z biurem pod numerem telefonu 68 391 50 94 lub mailowo biuro@anapausis.pl

ZAPRASZAMY!